Lorenzo Rottoli - Giovanni Oradini: Tahminler
Maç incelemesi
Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Lorenzo Rottoli ve Giovanni Oradini arasındaki Challenger Erkekler - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, Verona turnuvası kapsamında 23.07 gününde saat 06:40'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Lorenzo Rottoli 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Giovanni Oradini 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Lorenzo Rottoli 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Lorenzo Rottoli 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Lorenzo Rottoli 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Giovanni Oradini 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Giovanni Oradini 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Giovanni Oradini 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Giovanni Oradini için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Giovanni Oradini 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Giovanni Oradini 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.07.2023 06:40
Lorenzo Rottoli inceleme
İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Lorenzo Rottoli, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Lorenzo Rottoli, 5 seti ve 81 oyunu kazanmayı başardı ve 17 seti ve 124 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 2 kez kazandı ve 8 kaybetti.
Giovanni Oradini inceleme
Giovanni Oradini çok sayıda maç oynadı ve 14 14'nin 5 maçını, 13 seti ve 122 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 135 oyunu ve 14 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Lorenzo Rottoli ve Giovanni Oradini'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.05 kazanma oranını alırsınız.
23/07/2023
Lorenzo Rottoli
Giovanni Oradini
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.07.2023 06:40